Facebook Avrupa Konutlar-TEM Site Ynetimi Sayfas
Telif Hakkı
1) Site`deki tüm dokümanlar, bilgi içeriği, grafik, logolar, fotoğraflar, resimler, haritalar plan ve krokiler, listeler, sunuş tarzı ve diğer tasarım unsurları, hiçbir yöntemle kopyalanamaz, çoğaltılamaz.

2) Bu sitedeki sayfalar başka bir Internet sitesiyle koşut olarak, birlikte veya yankı, ayna, vb. (mirror) şeklinde gösterilemez, kopyalanamaz ve yayınlanamaz.

3) Bu sitede kullanılan ve/veya sunulan fotoğraf, resim, grafik, logo, harita, plan ve programlar, başka bir Internet sitesinden direk olarak erişilemez.

4) Bu sitenin diğer sayfalarına erişim bu şartların tamamının kabul edilmiş olduğunu gösterir.

5) Sayfalar, orijinal halleri korunarak, eğitim kuruluşları ve okullarda gayri ticari amaçlarla (eğitim/öğretim, bilgilendirme ve ödevler) web sitemizin adresi olan (http://www.avrupakonutlaritem.com) şeklinde kaynak belirtilerek ve sayfalarda değişiklik yapılmaksızın kullanılabilir. Diğer tüm durumlarda site yönetiminden yazılı izin alınmalıdır.

6) Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, site`nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

7) Ticari veya gayri ticari herhangi bir kuruluş veya Internet sitesinin Avrupa Konutları-TEM Web Sitesine link vermesi için önceden izin alınmasına gerek yoktur.

8) Eğer site ile link oluşturmak isterseniz, bu link Avrupa Konutları-TEM ana sayfasına yönlendirilmelidir. (http://www.avrupakonutlaritem.com)

9) Avrupa Konutları-TEM Web Sayfalarının çevresinde çerçeve (frame) oluşturulamaz ve pop-up pencere vb. gibi herhangi bir diğer yöntemle reklam (banner), vb. gibi ticari çıkar amacı taşıyan sunuş yapılamaz.

10) Avrupa Konutları-TEM Web Sitesinin içeriği veya içerdiği konular hakkında yanıltıcı veya karışıklık yaratacak bir görüntü yaratılamaz. Alt sayfalara veya diğer sayfalara veya resim, fotoğraf, grafik, vb. gibi öğelere link verilemez. İstisnalar için lütfen site yönetimine başvurunuz.

11) Avrupa Konutları-TEM Web Sitesine link veren bir site, yıpratıcı, küçük düşürücü, alay ve hakaret taşıyan veya muayyen yaş grupları için yasalar ve genel toplum kuralları uyarınca uygun olmayan bir içerik sunamaz.

12) Avrupa Konutları-TEM bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanarak bu "Telif Hakkı Bilgisi"nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılıyorsunuz. Bu metinde yer alan yasal sorumlulukları kabul etmediğinizi belirtiyorsanız, bu Web Sitesini kullanmayın.